Jazdy testowe

Najnowszymi hybrydowymi modelami Audi

Zapisz się

Audi A6 TFSI e

Audi A6 Limousine TFSI e łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów: napędzane wyłącznie energią elektryczną przemieszcza się bezemisyjnie i niemal bezgłośnie. Dzięki silnikowi spalinowemu TFSI nie musisz rezygnować z zalet konwencjonalnego napędu w dłuższych podróżach.

Wybór rodzaju napędu

Możesz wybrać jeden z 4 trybów: jazda w trybie wyłącznie elektrycznym (EV), utrzymania energii elektrycznej w akumulatorze na potrzeby przyszłej jazdy elektrycznej (HOLD), ładowania akumulatora podczas jazdy (CHARGE) oraz współdziałania silnika spalinowego i elektrycznego (AUTO HYBRID).

Audi Q3 TFSI e

Dynamiczne linie i ekscytująco nakreślone powierzchnie sprawiają, że Audi Q3 45 TFSI e wyróżnia się niepowtarzalną stylistyką. Wyrazisty przód i reflektory LED Matrix z dynamicznymi kierunkowskazami tworzą atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Z kolei elementy pakietu S line pozwalają nadać wnętrzu wyjątkowo sportowy charakter.

 

Wypełnij i wyślij formularz

Zadzwonimy i pomożemy Ci znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru
Wymagane zgody
Opcjonalne zgody
Informacje handlowe
Używanie danych
Informacje marketingowe
Email
SMS/MMS
IVR
Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swoich zgód poprzez e-mail daneosobowe@plichta.com.pl lub kontakt z VGP.